Hakkımızda

Beyaz; sadeliği, bütünlüğü ve tamamlayıcılığı simgeler. Tek renkle sınırlamaz; aksine estetik sınırların yaratıcı olasılıklarını keşfetmeyi sağlar. Üzerinde sonsuz kreasyonların uygulanabileceği beyaz boş bir tuval gibi. Dokulu kumaşlar, iyi düşünülmüş kesimler, özenli ve titiz işçilik ve de ince detaylar... Bunların hepsi sessiz ve beyaz bir tonda ortaya çıkarak üzerine giyen kişinin karakterini sahipleniyor. Haydi sınırlardaki özgürlüğü keşfedelim!

Zeynep Tansuğ, Koç Üniversitesi İşletme ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olduktan sonra yaklaşık altı sene önde gelen hızlı tüketim firmasının pazarlama departmanında çalıştı. Küçük yaştan itibaren aileden gelen modaya ve stile olan merakı onu hep bu sektöre yakın tutmuştu ve sonunda 2017 yılında soluğu kadınların gardıroplarının vazgeçilmez parçası olan beyaz gömlekleri tasarlarken aldı.

Piece of White gömlek/bluz koleksiyonumuzla kadınlara beyazın özgürlüğünü sunuyoruz. Orijinal kalıplar, özgün kesimler ve çarpıcı detayları, birbirinden farklı ve özel kumaşlarla, üstün kalitedeki butik işçiliğimizle birleştiriyoruz.

Gardırobunuzun en vazgeçilmez ve zamansız parçası.

Piece of White.